gtag('config', 'UA-126613062-1');
فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه بیمارستانی اصفهان / خرید مستقیم پارچه تترون بیمارستانی کارخانه اصفهان

خرید مستقیم پارچه تترون بیمارستانی کارخانه اصفهان

خرید پارچه تترون بیمارستانی بصورت مستقیم از کارخانه نساجی اصفهان قابل انجام می باشد، به گونه ای که باربری های این شهر شاهد ارسال هر روزه تعداد طاقه های بالا هستند.
کارخانجات نساجی ای که در شهر اصفهان قرار دارند، محدود به ۱ یا ۲ عدد نبوده و به بیش از ۱۰۰۰ واحد فعال در این زمینه می رسند.
این صنایع از مدت های خیلی دورتر در اصفهان، اقدام به تولید پارچه نموده اند.
در جامعه هدف کوچکتر، تولید کنندگان پارچه های بیمارستانی بیشماری نیز در اصفهان قرار دارند که انواع منسوجات این گروه را با کیفیت ها و جنس های مختلف تولید می کنند.
کارخانجات اصفهان، ماده اولیه تولید پارچه های بکار رفته در مراکز درمانی و بیمارستانی را از واحدهای بافندگی تامین می کنند.
قدم اول برای تولید، پارچه خام است که توسط واحدهای بافندگی موجود، ریسیده و بافته می شود.
یک مرحله قبل تر که کارخانه های ریسندگی برای تولید به آن نیازمند هستند، الیافی می باشد که هنوز بافته نشده است.
الیاف را با جنس های مختلف که موجب می گردد نام های متفاوت پیدا کند از مقصد ابتدایی یعنی پالایشگاه ها خریداری می کنند و با تناژ مشخص از طریق باربری ها برای صنایع، ارسال می گردد.
الیاف هم از همان ابتدا بصورت رشته های نواری نبوده و در برخی شرکت ها پس از طی مراحل و فعل و انفعلاتی پیچیده و خاص، تبدیل به لیف می گردد.
ماده اولیه تولید الیاف، گرانول است.
گرانول بصورت دانه های بسیار ریز خواهد بود که بعضا گاهی شفاف است یا تیره.
فروش ماده اولیه تولید پارچه یعنی گرانول بصورت کیلویی و تنی است.

همه مراحل تولید که پارچه های بیمارستانی را نیز در بر می گیرد در ایران انجام شده و در این مورد، نیازمند یا وابسته به کشورهای دیگر نخواهیم بود، این در حالی است که هم مواد اولیه تولید و هم پارچه های بدست آمده توسط ماشین آلات، در سال های اخیر پتانسیل صادرات را داشته و در این زمینه شاهد، ارسال هایی با تناژ بالا هستیم.

زمانی که خرید پارچه تترون بیمارستانی کارخانه اصفهان یا تولید هر شرکت دیگری را انجام می دهید، باید بدانید که این صنایع با رنگ های متفاوت قادر به تولید هستند، بصورتی که تولید شدن با تناژهای مختلف توسط واحدی به نام رنگرزی بر روی منسوجات تولید گشته اجرایی شده و برای برخی از پارچه های خاص، پس از رنگرزی عملیات ثبات رنگ هم صورت می گیرد که دیگر رنگ نهایی را پارچه از دست ندهد.
جتی پس از شست و شو با مواد قوی که می تواند اسیدی یا قلیایی باشد یا خنثی، اگر مرحله تکمیل به درستی اجرایی شده باشد رنگ تغییر نکرده و کم رنگ تر نخواهد شد.
چنانچه هم مراجل تکمیل با مهارت های لازمه و تحت نظارت کارشناسان صورت نگرفته باشد، به احتمال قوی رنگ در اصطلاح می پرد و ممکن است یکی یا دو درجه روشن تر گردد.

خرید پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون در اصفهان

همان گونه که در خطوط بالایی به آن اشاره گشت، جدا از پارچه های بیمارستانی، انواع پارچه در کارخانجات نساجی موجود در سراسر کشور از جمله اصفهان مورد تولید قرار می گیرد.یکی از پارچه های پرتولید در صنایع نساجی اصفهان با جنس های متفاوت، تترون است چنانچه کارخانجات با برندهای مخصوص به خود پارچه تترون را در نهایت روانه بازارها و نمایندگی ها برای فروش می کنند.

در زمینه خرید پارچه تترون، ممکن است این پارچه برای دوخت پیراهن های مردانه مورد خریداری قرار گیرد یا برای دوخت لباس و یونیفرم هایی که بانوان برتن می کنند همانند مانتو و شلوار یا مقنعه.
ممکن هم هست که خرید پارچه تترون بیمارستانی صورت بپذیرد یا خرید این پارچه برای دوخت سیسمونی و وسایل نوزادان یا برای دوخت لباس های رسمی و بسیاری از موارد متعدد دیگر.

جدا از این که تعداد کارخانه های تولید کننده پارچه تترون در اصفهان زیاد هستند، در سمت مقابل در جایگاه عرضه، فروش پارچه های تولید گشته هم توسط مراکز متعددی صورت می پذیرد.

برندهای معتبری را می توان نام برد که تولید کننده پارچه تترون بصورت انحصاری یا برخی زمان ها در کنار تولید پارچه های دیگر هستند:

 • تترون درنا
 • کارخانه پلوتون
 • شرکت سهند
 • صنایع بروجرد
 • کارخانه عمید
 • شرکت الغدیر
 • نساجی پارس
 • و…..

مراکز فروش پارچه های تترون بیمارستانی

در هر استانی که مرکز درمانی وجود دارد، تعدادی نمایندگی و فروشگاه ها نیز به تناوب آن فروش پارچه های تترون را انجام می دهند، چرا که یکی از مصرفی ترین پارچه ها در حوضه بهداشت و درمان از سال های قبل بوده و خیلی زودتر از منسوجات دیگر همانند پارچه اسپان باند بیمارستانی مورد مصرف قرار گرفته است.
در هر شهری هم حداقل ۱ مرکز درمانی وجود داشته که نیازمند به البسه ها و وسایل آماده هستند که تولیدی های طرف قرارداد و شرکت ها باید انواع پارچه مورد نیاز را خریداری کنند.

خرید پارچه تترون بیمارستانی را بصورت کلی می توان از ۳ دسته مراکز فروش جامع ذیل انجام داد:

 • نمایندگی هایی که بصورت رسمی تولیدات یک کارخانه مخصوص و منحصر به فرد را عرضه می دارند
 • فروشگاه هایی که در بازار هستند
 • مراکزی هم که بصورت اینترنتی و آنلاین فعال می باشند

هر کدام از این واحدهای فروش را که خواستید می توانید بصورت سلیقه ای و دلبخواه انتخاب نمایید، اما امروزه مشتریان براساس شاخصه هایی که برایشان مهم باشد یک مرکز را در نظر گرفته و به آن جا مراجعه می نمایند، همانند:

 • تحویل سریع
 • پیگیری سفارشات توسط فروشنده ها
 • تضمین کیفیت و امکان مرجوعیت در صورت خرابی
 • در دسترس پذیری همه روزه

خرید پارچه تترون بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی ارزان

موضوع خرید برای محصولات و کالاهایی که در حجم زیاد مورد تقاضا قرار می گیرند، اهمیت ویژه ای دارد.
خرید پارچه تترون بیمارستانی هم در کنار خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در مقایسه با سایر منسوجات مورد کاربرد در مراکز درمانی، تیراژ بالاتری داشته و با وسواس خاص و بیشتری از فروشگاه ها انجام خواهد شد.
از مناسب ترین مراکز فروش که رویکردهای زیادی را برای راحتی خریداران اتخاذ کرده و با دل مشغولی متقاضیانشان آشنا هستند، نمایندگی های اینترنتی می باشد.
خرید اینترنتی هر پارچه ای با هر متراژ و تعداد طاقه ای با قیمت بسیار ارزان تر از مراکز رسمی و بازارها صورت می پذیرد.
قیمت هم رکن بسیار مهمی را در خرید و فروش ها بازی کرده و مراجعه کنندگان جذب مراکزی می شوند که با قیمت مناسب تر و پایین تری فروش را انجام دهند.

خرید پارچه تترون بیمارستانی

نمایندگی خرید پارچه تترون بیمارستانی با کمترین قیمت

امروزه مراجعه به نمایندگی های اینترنتی برای خرید پارچه تترون بیمارستانی و هر پارچه دیگری، رشد پیدا کرده و با جهش قابل توجه ای نسبت به سال های قبل رو به رو گشته است.

با کمترین و پایین ترین قیمت، امکان خرید هر پارچه ای از فروشگاه های واقع در اینترنت فراهم آمده، به طوری که تنوع بالایی را در این نمایندگی ها در زمینه تولید کننده ها و رنگ و هم چنین جنس شاهد هستیم، حتی زمان هایی که پارچه مورد نظر در مراکز اینترنتی یافت نشده با نقشه و طرح مخصوص یا وزن نامتعادل یا هر ویژگی دیگری، امکان سفارش مستقیم به کارخانه برای تولید شدن وجود دارد.

زمانی خرید پارچه تترون بیمارستانی با کمترین قیمت امکان پذیر می باشد که یک مرکز فروش خوب را انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید، فروشگاه هایی که بصورت مستقیم از کارخانه به عرضه پرداخته و از واسطه ها، سفارشات مشتریانشان را تامین نمیدارند.

به سایت امتیاز داده و ما را خشنود سازید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی

کارخانه تولید پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

کارخانه های موجود در اصفهان که فعال هستند، توانسته اند تولید پارچه تترون بیمارستانی و …

در واتساپ پیغام بگذارید
ارسال به واتساپ