فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه تترون بیمارستانی / کارخانه تولید پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

کارخانه تولید پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

کارخانه های موجود در اصفهان که فعال هستند، توانسته اند تولید پارچه تترون بیمارستانی و عرضه سایر پارچه های مصرفی در مراکز درمانی را انجام داده و پاسخگوی نیاز مشتریان و مصرف کنندگان این حوضه بخوبی بوده اند.
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید چه زمانی در خرید و فروش ها می توان مشاهده بازخورد بهتر را از ۲ طرف معاملات داشت؟
مسلما آن دسته از افرادی که بعنوان فروشنده به عرضه کالا و محصولات مورد نیاز و خریداری شده می پردازند، بازخورد بهتر را در داشتن آمار فروش بالاتر و بیشتر می دانند.
خریداران هم نتیجه گیری متفاوتی را از این واژه داشته و بدنبال این هستند بتوانند خرید کالاهای باکیفیت را با ارزان ترین رنج قیمت انجام دهند و چنین خریدی را، بازدهی بالا برای خود تعریف می کنند.
استدلال خریداران و فروشندگان از بازخورد بهتر، کاملا متفاوت بوده و هست، اما آن چیزی که در هر ۲ گروه این اشخاص مشترک می باشد، کاری است که سود آن ها را افزایش داده و زیادتر کند و بتواند سرمایه آن ها را افزایش دهد.

انواع پارچه بیمارستانی که طیف گسترده از منسوجات را شامل می شود، مورد مصرف این مراکز بهداشتی و درمانی زمانی قرار می گیرد که تبدیل به البسه و وسایل مصرفی شده باشد.
هیچ گاه این بخش ها که ممکن است دولتی یا حصوصی باشند پارچه را بصوزت طاقه مورد استفاده قرار نداده و در صورت خرید به این شیوه نیز، برای تولیدی ها و خیاطان طرف قرارداد با خود ارسال می نمایند تا آن ها در نهایت تبدیل به وسایل مصرفیشان کرده و در اختیارشان بگذارند.
وسایل دوخته شده از پارچه ها را طیف اشخاص متفاوتی مورد کاربرد قرار می دهند که وظایف مختلفی را در بیمارستان ها خواهند داشت.
حتی در برخی زمان ها و البته بیشتر بیمارستان ها پارچه ای را مشخص کرده و می خواهند البسه و وسایل مصرفی بیماران را از آن بدوزند.
مسلما کیفیت و جنس پارچه هایی که در این ۲ گروه مورد مصرف قرار می گردد، باید متفاوت باشد و تفاوت های چشمگیری را شامل شود.
دسته سوم هم از مصرف کنندگان در بخش های بهداشتی و درمانی وجود داشته که نه بیمار هستند و نه پرسنل خود هم چون پزشک، پرستار، جراح و سایر افراد.
این دسته و بخش سوم، اشخاصی را در برمیگیرد که بعنوان همراه بیماران در زمان مراجعه به آن بیمارستان و واحد درمانی، حضور داشته و مجبورند و بعضا به تشخیص پزشک معالج باید همراه با بیماران، زمان های مشخص را برای نگهداری بگذرانند و سپری نمایند.
بیمارستان ها بنابر بودجه در نظر گرفته شده و هزینه ای که می خواهند در نظر بگیرند، پارچه های با جنس متفاوت را انتخاب کرده و خیاطان و تولیدی های برنده مزایده و طرف قرارداد با خود را ملزم به استفاده از این پارچه های بخصوص می کنند.

اگر هم بابت کیفیت این ۳ گروه از پارچه های مصرفی در بیمارستان ها سوال شود، باید پاسخ را وابسته به مدت زمان استفاده دانست و در نظر گرفت هر چقدر زمان استفاده از لباس و وسایل دوخته شده از انواع پارچه ها زیادتر باشد، ملزم به استفاده از پارچه های مرغوب تر و باکیفیت نر بوده که در تایم کاربرد توسط مصرف کنندگان، افت کیفیتی را نداشته باشد و برعکس، هر چه تایم استفاده پایین تر باشد، می توان حتی از پارچه های با دارا بودن زمان استفاده کوتاه نظیر پارچه اسپان باند استفاده نمود.

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی

انواع پارچه لباس بیمارستانی

اغلب پارچه هایی که توسط نمایندگان و تولیدی ها برای مصرف در بیمارستان ها خریداری می گردد، در نهایت تبدیل به البسه و لباس خواهد شد.
باز هم گفته می شود آن پارامتری که تعیین کننده پارچه لباس بیمارستانی است، میزان استفاده و پوشیدن افراد استفاده کننده خواهد بود.

کدام پارچه برای دوخت لباس بیمارستانی، انتخاب بهتری هستند؟

کدام پارچه برای دوخت لباس بیمارستانی، انتخاب بهتری هستند؟

اگر قرار به دوخت لباس باشد و این البسه را پزشکان و پرستاران و خدمه و پرسنل برتن کنند، پارچه ترگال و کجراه گزینه مناسبتری از سایر پارچه های بیمارستانی می باشد، چنانچه برای بیماران از این ۲ پارچه استفاده نشده و پارچه تترون و انواع فلامنت را بکار می برند. پارچه های یکبار مصرف نیز برای همراهان و بیمارانی که کمتر از ۱ روز طول درمان دارند و پزشکان بیهوشی و جراحان و افرادی که در اتاق عمل فعالیت می کنند، بکار می رود.

خرید پارچه تترون بیمارستانی رنگی تولید اصفهان

در اصفهان و در شرکت های نساجی موجود در این شهر، واحدهای نساجی فعال به عنوان کارخانه پارچه تترون بیمارستانی مشغول به کار هستند.

همان طور که می دانید پارچه تترون، تنها محدوده مصرفش در بیمارستان ها نبوده و از این پارچه برای دوخت وسایل مصرفی دیگر هم استفاده می گردد:

 • پارچه تترونی که برای دوخت کالای خواب کاربرد دارد
 • پارچه تترونی که مناسب دوخت لباس های مصرفی در مراکز آموزشی همانند مدارس و دانشگاه هاست
 • پارچه ای که در عروسک سازی استفاده خواهد شد
 • پارچه تترون مقنعه ای
 • پارچه تترون چادری

قریب به اتفاق پارچه های مصرفی در بخش های مختلف، تولید کارخانه های نساجی هستند که در اصفهان قرار داشته و این شرکت ها، تولید کننده عمده تترون نه تنها بلکه انواع پارچه ها در کشور بجساب می آیند.

در زمان مراجعه به مراکز فروش برای خرید، مشخص نمایید تترون را برای چه مصرفی می خواهید خریداری نمایید، کارشناسان فروش در صورت نیاز مراجعه کنندگان و مشتریان را بخوبی راهنمایی کرده و به آن ها مشاوره لازمه را خواهند داد.

پارچه تترون را با رنگ های متفاوت در مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد کاربرد قرار می دهند، این در حالی است که استفاده برخی از رنگ های این پارچه بسیار مصرفی بالا بوده و مصرف برخی دیگر رنگ ها هم کمتر.

 • آبی
 • سفید
 • صورتی
 • نخودی
 • کرم
 • زرد
 • سبز روشن
 • بنفش
 • طوسی

از رنگ های مصرفی پارچه تترون در بیمارستان ها هست که ۳ رنگ ابتدایی، مصرف بیشتری را در برداشته و مورد تقاضای بالاتر خریداران قرار می گیرد.

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی

نمایندگی خرید پارچه تترون بیمارستانی با قیمت ارزان

در زمانی که کارخانه پارچه تترون بیمارستانی، تولید این پارچه را انجام داد نوبت به ارسال طاقه های رول گشته و آماده به نمایندگی ها برای فروش و عرضه می رسد.
در بحت خرید پارچه های بیمارستانی بدلیل داشتن تیراژ بالا و خریداری عمده توسط متقاضیان، قیمت رکن بسیار مهمی را دارد و پیدا کردن یک فروشگاه که عرضه را با قیمت ارزان انجام می دهد، اهمیت ۲ چندانی پیدا می کند.
فروش بی واسطه و مستقیم که توسط کارخانه دارها و تولید کننده ها انجام می گردد موجب قیمت ارزان و مناسب خواهد گشت.

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی بصورت مستقیم از کارخانه

در میان نمایندگی ها که به فروش مشغول هستند، باید یک فروشگاه را برای خرید کاندید نمود که به عنوان مرکز عرضه مستقیم فعالیت خود را آغاز کرده و ادامه داده است.

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی، سایت های اختصاصی و منحصر به فرد برای مراجعه مشتریان و متقاضیان خود فراهم آورده و در این بخش های اینترنی و آنلاین بصورت مستقیم با کمترین قیمت، فروش را انجام می دهند.

تولید پارچه تترون و سایر پارچه های بیمارستانی در کارخانه های اصفهان با الیاف مرغوب و بالاترین کیفیت انجام می گردد، بگونه ای که خریداران نمونه های ویژه ای از این پارچه ها را در اختیار داشته باشند و بتوانند وسایل مورد نیاز بیمارستان ها و سفارش گرفته از آن ها را با بالاترین کیفیت بدوزند و رضایت همه جانبه مراکز درمانی را جلب کنند.

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه تترون بیمارستانی

خرید مستقیم پارچه تترون بیمارستانی کارخانه اصفهان

خرید پارچه تترون بیمارستانی بصورت مستقیم از کارخانه نساجی اصفهان قابل انجام می باشد، به …

در واتساپ پیغام بگذارید
ارسال به واتساپ
کانال تلگرام اینستاگرام