gtag('config', 'UA-126613062-1');
فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه تترون بیمارستانی / فروش ویژه پارچه تترون بیمارستانی با پایین ترین قیمت

فروش ویژه پارچه تترون بیمارستانی با پایین ترین قیمت

فروش پارچه تترون بیمارستانی با پایین ترین قیمت ممکن، ویژه کارگاه های تولید کننده لباس بیماران، پزشکان، پرسنل و پرستاران، ملحفه بیمارستانی و سایر مصارف پزشکی، توسط این سایت انجام می پذیرد.
بیمارستان ها و مراکز درمانی، ارگان هایی هستند که در آن ها، تقریبا در تمامی طول سال، نیاز به البسه و منسوجات مختلف از جنس پارچه های گوناگون وجود داشته است.
به همین دلیل است که بازار فروش پارچه های بیمارستانی، همیشه پرمخاطب و پرحرارت می باشد.
کارگاه های تولیدی لباس و منسوجات مورد نیاز بیمارستان ها، همواره به دنبال تأمین نیاز پارچه ای خود، با قیمت و کیفیت متناسب با هم هستند.
این مراکز تولیدی نیاز به انواع پارچه جهت تولیدات ذیل داشته اند:

 • لباس بیماران
 • لباس پرسنل اتاق عمل
 • لباس پزشکان و پرستاران
 • لباس حراست و خدمه
 • انواع ملحفه بیمارستانی
 • رو تختی، رو بالشی و …
 • انواع پرده مخصوص بیمارستان ها
 • ماسک پزشکی و بهداشتی
 • گان و شان بیمارستانی
 • کاور کفش یکبار مصرف برای بخش های مراقبت ویژه و اتاق عمل
 • انواع دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی روز دنیا خصوصا در صنعت نساجی، شاهد فعالیت درصد زیادی از کارخانجات نساجی پارچه هستیم که در زمینه تولید پارچه های استریل، آبژاول و یکبار مصرف بیمارستانی فعالیت داشته اند.
آیا پارچه هایی که مناسب هر یک از مصارف فوق بوده و توسط کارخانجات نساجی پارچه تولید شده اند را می شناسید؟

فروش پارچه تترون بیمارستانی

پارچه های مورد نیاز مصارف بیمارستانی کدام اند؟

عدم ورود آلودگی ها و مواد غیر بهداشتی و استریل به محیط های بیمارستانی، این امر را ایجاب کرده تا پوشش های خاصی برای کارکنان، کادر پزشکی و درمانی بیمارستان ها با توجه به سیاست ارگان های دولتی و خصوصی در نظر گرفته شود.
در این بین غالبا مدیران بیمارستان ها، با کارگاه های تولیدی و دوزنده انواع لباس و منسوجات بیمارستانی، قرارداد بسته و از آن ها می خواهند تا نیاز مراکز درمانی خود به انواع لباس و سایر ملزومات مورد نیاز بیمارستان ها را تأمین کرده باشند.
از طرفی مسئولیت انتخاب و خرید پارچه های مورد نیاز در تولید مصارف بیمارستانی، با توجه به میزان بودجه و نیاز مراکز درمانی دولنی و خصوصی، بر عهده همان کارگاه های تولیدی بوده هست.
بی شک اگر این مراکز تولید کننده لباس و منسوجات بیمارستانی، در انتخاب پارچه مورد استفاده در مصارف گوناگون اشتباه کنند، می توان خسارات سنگین مالی را برای آن متصور شد.
در همین راستا مهم است که خریداران پارچه های بیمارستانی بدانند که اولا غالبا کدام پارچه ها، مصارف بهداشتی و بیمارستانی داشته و ثانیا ویژگی های جنس و کیفیت مرغوب این پارچه ها چیست و سوم اینکه از کدام مراکز فروش می توانند خرید خوبی داشته باشند؟
شایان ذکر است که با توجه به سلیقه کارگاه های تولیدی و یا سفارشی که از طرف مدیران بیمارستان ها می گردد، ممکن است پارچه های گوناگونی در مصارف بیمارستانی استفاده شوند.
اما به طور کلی، پارچه های ذیل از مصرفی ترین و پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی بوده اند:

 1. پارچه تترون بیمارستانی
 2. پارچه ترگال بیمارستانی
 3. پارچه اسپان باند بیمارستانی
 4. پارچه فلامنت بیمارستانی

لازم به ذکر است که در میان تمامی البسه بیمارستانی، لباس بیماران از اهمیت زیادی برخوردار بوده و مهم است که چه جنس و کیفیتی از پارچه بیمارستانی در دوخت این لباس بکار می رود.
چون بیماران بایستی در کمال آسایش و راحتی باشند تا در روند بهبودی آنان، چیزی دخالت نداشته باشد، حتی عدم راحتی در لباسی که با آن بستری شده و استراحت می کنند!
به جرئت می توان گفت که پارچه تترون بیمارستانی یکی از بهترین و مصرفی ترین پارچه ها در دوخت لباس فرم برای بیماران خردسال، بزرگسال و کهنسال بوده است.

شناخت مشخصات پارچه تترون بیمارستانی درجه یک مخصوص دوخت لباس، می توان به مراکز تولیدی کمک کند تا بهترین جنس و کیفیت از این پارچه را در تولیدات خود بکار گرفته باشند.

از مشخصات پارچه تترون بیمارستانی خوب چه می دانید؟

همانطور که متوجه شدید، پارچه تترون بیمارستانی از پارچه های پرفروشی است که کارگاه های تولیدی لباس مخصوص بیماران، از عرض ها و گرماژهای مختلف این پارچه استفاده خوبی می کنند.
پارچه تترون بیمارستانی نوعی پارچه ی تخت بافت است که از الیاف پلی استر ویسکوز در کارخانجات ریسندگی و بافندگی، تهیه و تکمیل شده و سپس به کارخانجات رنگرزی پارچه ارسال می گردد.
پس از گذراندن پارچه تترون از مرحله ی رنگرزی، این پارچه مورد طاقه بندی قرار گرفته و با توجه به طیف رنگی مورد علاقه بیمارستان ها و مراکز درمانی، روانه بازار پارچه فروشی می گردد.
اگر چه پارچه تترون در کارخانجات تولیدی و نساجی این پارچه، با بیش از ۸۵ طیف رنگی عرضه می گردند، اما برای مصارف بیمارستانی، پارچه تترون در طیف رنگی ذیل فروش خوب و بیشتری دارد:

 1. آبی
 2. سبز (سبز مغز پسته ای و کاهویی)
 3. سفید
 4. صورتی

تترون بیمارستانی با عرض های ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری، ۲ و ۳ متری به شکل طاقه ای و عدلی با متراژ عدل ۱۰۰ متر، در گرماژهای ذیل به عرضه می رسد:

 • گرماژ ۱۰۰ گرم
 • گرماژ ۱۵۰ گرم
 • گرماژ ۱۶۰ گرم
 • گرماژ ۱۷۰ گرم
 • گرماژ ۱۸۰ گرم
 • گرماژ ۱۹۰ گرم

اگر چه غالبا گرماژهای سبک از پارچه تترون خصوصا در تولید البسه بیماران استفاده می گردند، اما هم اکنون شاهد گرماژهای سنگین تر از پارچه تترون مانند گرماژهایی چون ۲۰۰ گرم، ۲۳۰ گرم، ۲۴۰ گرم، ۲۶۰ گرم، ۲۸۰ گرم و حتی ۳۰۰ گرمی از این پارچه نیز بوده ایم.
مرغوبیت پارچه تترون بیمارستانی رابطه مستقیمی با کیفیت خوب البسه و محصولات تولیدی از این پارچه داشته است.
از ویژگی ها و مشخصات انواع پارچه تترون بیمارستانی درجه یک می توان به این موارد مهم اشاره نمود:

 • زیر دست نرم
 • لطافت و ظرافت بالا
 • عدم جذب عرق بدن
 • عدم بدن نما بودن
 • ثبات در رنگ و کیفیت بافت
 • ضد آبژاول (قابل شست و شو با مواد ضد عفونی کننده بوده و به زودی کیفیت رنگ و حتی بافت خود را از دست نمی دهد)
 • تراکم بافت استاندارد
 • طاقه بندی خوب
 • عرض دقیق پارچه
 • یکدستی رنگ در تمام پارچه

فروش پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی درجه یک از کجا قابل خریداری هست؟

از آنجا که اهمیت فروش پارچه های بیمارستانی خصوصا پارچه تترون بیمارستانی بالاست، امروزه مراکز فروش گوناگونی در بازار موجود بوده که این پارچه را مورد فروش قرار می دهند.
محبوبیت بالای پارچه تترون بیمارستانی سبب شده تا بازار داغ خرید و فروش را برای این پارچه متصور شد که هم جنبه مثبت داشته و هم جنبه منفی خصوصا برای مشتریان دارد.
جنبه مثبت محبوبیت پارچه تترون و تعدد مراکز فروش این پارچه، می تواند سبب گردد تا خرید این پارچه در دسترس پذیرتر و به آسانی در بازارهای کشور صورت پذیرد.
اما جنبه منفی تعدد نمایندگی های فروش پارچه تترون بیمارستانی آن است که ممکن بوده تا سردرگمی هایی را برای خریداران به وجود آورد که از کدام مراکز فروش می توانند خریدی قابل اطمینان را داشته باشند.
آیا می دانید که چگونه می توان در بازارهای امروزی خرید و فروش پارچه تترون بیمارستانی که چندان دارای واسطه های کم و تبلیغات سوء نیست، خرید کیفیت درجه یک و قیمت متناسب با کیفیت از این پارچه را انجام داد؟

به جرئت می توان ادعا کرد که با توجه به نظراتی که از اغلب مشتریان خرید پارچه تترون بیمارستانی بازخورد گرفته شده، این خریداران تمایل بیشتری را برای خرید اینترنتی از مراکز فروش مستقیم داشته اند.
استقبال خریداران از خرید اینترنتی پارچه های تترون بیمارستانی به آن سبب بوده که خرید از این طریق می تواند به شکل مستقیم از درب کارخانجات معتبر صورت گیرد.
با این وجود، پارچه تترون بیمارستانی درجه یک با کمترین و یا پایین ترین قیمت ممکن نیز قابل خریداری حتی به صورت عمده و در حجم های بالاتر خواهد بود.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

نحوه تعیین قیمت خرید پارچه های تترون بیمارستانی

تا بدین اینجا باید کاملا متوجه شده باشید که چگونه می توان راهکاری هوشمندانه برای خرید عمده و ارزان پارچه های تترون بیمارستانی را در بازارهای امروزی انجام دهید.
در واقع خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی، اقتصادی ترین و سریع ترین شیوه خرید در بازارهای امروزی است که تمامی تولیدی های تازه تأسیس و پرسابقه، استقبال خوبی از آن داشته اند.
اما باید بدانید که جدول لیست قیمت پارچه تترون بیمارستانی، چگونه توسط شرکت های پخش مستقیم و یا نمایندگی های عمده فروشی این پارچه، تعیین می گردد؟
از همان مراحل اولیه تولید پارچه تترون بیمارستانی، یعنی خرید مواد اولیه مورد نیاز از قبیل الیاف پلی استر، نخ و مواد رنگرزی و …، فرآیند قیمت گذاری این پارچه می تواند مشخص باشد.
در حقیقیت قیمت مواد اولیه به خصوص قیمت نخ، از مهم ترین فاکتورهایی بوده که در تعیین قیمت پارچه تترون بیمارستانی نقش فزاینده ای داشته است.
اما بجز این مورد، فاکتورهای ذیل مهم ترین فاکتورهایی بوده که می توانند تمایز قیمتی را برای پارچه های تترون بیمارستانی به ارمغان آورده باشند:

 1. عرض پارچه
 2. گرماژ پارچه
 3. رنگ پارچه
 4. کیفیت پارچه

به عنوان مثال هر چقدر عرض یک پارچه یا گرماژ آن بیشتر باشد، طبیعی است که قیمت آن نیز بالاتر بوده هست.
همچنین در خصوص کیفیت پارچه نیز می توان گفت که کیفیت درجه یک از پارچه های تترون بیمارستانی، قیمت بالاتری نسبت به کیفیت درجه دو از این پارچه داشته که توسط برخی از کارخانجات و شرکت های تولیدی، عرضه می گردند.

در مورد تأثیر رنگ پارچه تترون بیمارستانی بر قیمت این پارچه نیز می توان این چنین گفت که به طور کلی طیف رنگی سیرتر یا تیره تر، نرخ قیمت پایین تری داشته و پرفروش ترند.
البته توسط عده ای از کارشناسان فروش پارچه تترون بیمارستانی نیز این توصیه می گردد تا تترون های با رنگ شفاف را نخرند، چرا که کیفیت پایین تری داشته اند.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

۲ عرض پرفروش پارچه های تترون بیمارستانی

در میان تمامی عرض های پارچه تترون بیمارستانی، دو عرض ذیل از مصارف بیشتر و در نتیجه از نرخ فروش بالاتری برخوردار بوده اند:

 1. پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰ سانتی متر
 2. پارچه تترون بیمارستانی عرض ۳ متر

پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰، یکی از مناسب ترین عرض های پارچه تترون جهت دوخت البسه بیماران می باشد.
این پارچه با رنگ آبی برای لباس بیمار مر و با رنگ صورتی برای لباس بیمار زن مورد استفاده کارگاه های تولیدی قرار می گیرد.
البته ناگفته نماند که تترون عرض ۱۵۰ علاوه بر دوخت لباس بیماران در مواردی همچون ملحفه بیمارستانی، رو تختی، رو بالشی، لباس پرسنل اتاق عمل، پرستاران و … مورد استفاده قرار داده اند.
در این میان پارچه تترون بیمارستانی عرض ۳ متر از دیگر عرض های پرفروش بوده که اگر چه مشهور به پارچه تترون ملافه ای بوده، اما تمامی مصارف سایر عرض های پارچه تترون بیمارستانی را هم در بر می گیرد.
به همین سبب است که مشاورین فروش پارچه تترون بیمارستانی، عرض سه متری از این پارچه را تحت عنوان به صرفه ترین عرض پارچه تترون برای مصارف بیمارستانی، معرفی کرده و به خریداران، پیشنهاد می دهند.
نگرانی در برش های نامنظم پارچه تترون، کم آمدن عرض پارچه و …، با خرید پارچه تترون بیمارستانی عرض سه متری، می تواند از بین رفته باشد.
حال با توجه به اینکه آشنایی کامل با انواع پارچه های تترون بیمارستانی بدست آورده و بهترین راهکار خرید آن را هم دانستید، آیا می دانید که از کدام مراکز فروش اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی، خریدی مطمئن در انتظارتان خواهد بود؟

فروش پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی با قیمت درب کارخانه

در ابتدا باید گفت که فروش پارچه تترون بیمارستانی به صورت عمده آن هم از طریق سایت های فروش اینترنتی، مزایای ذیل را برای تمامی مشتریان فراهم آورده است:

 1. امکان خرید بدون نیاز به مراجعه حضوری از سرتاسر کشور
 2. دریافت مشاوره های خیلی خوب و لازم قبل از خرید به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و به دنبال آن خرید آگاهانه
 3. ثبت سفارش خرید در کمترین زمان ممکن
 4. کاهش هزینه های رفت و آمد به بازار خصوصا برای مشتریانی که دسترسی نزدیک به بازار پارچه فروشی ندارند
 5. خرید تمامی عرض ها و گرماژهای پارچه با کیفیت خوب و قیمت درب کارخانه

این ویژگی ها سبب شده تا هم اکنون شاهد میزان استقبال زیادی از سوی خریداران پارچه تترون بیمارستانی بوده باشیم که به دنبال سفارش خرید اینترنتی این پارچه هستند.
عرضه مستقیم پارچه های تترون بیمارستانی با قیمت دست اول کارخانه، این نوید را به کارگاه های تولیدی لباس بیمارستانی می دهد که با کمترین هزینه می توانند تولیدات بیشتر و بهتری را داشته باشند.
از طرفی سود خوب کارگاه های تولیدی نیز می توان کاملا محسوس بوده و آن ها را به قدرت فروش بالایی نیز رسانیده باشد.

نمایندگی فروش پارچه تترون بیمارستانی با قیمت درب کارخانه، راهنمای شما در امر خریدی آسان و اقتصادی تر است، کافیست به آن اطمینان کرده و همیشه مشتری ثابت آن بمانید.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی

کارخانه تولید پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

کارخانه های موجود در اصفهان که فعال هستند، توانسته اند تولید پارچه تترون بیمارستانی و …

در واتساپ پیغام بگذارید
ارسال به واتساپ