فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / سایت فروش پارچه اسپان باند با قیمت دست اول کارخانه

سایت فروش پارچه اسپان باند با قیمت دست اول کارخانه

سایت فروش پارچه اسپان باند سعی می ‌کند تا با حذف کامل واسطه ها، تنوع بالای پارچه های اسپان باند را باکیفیت مناسب و قیمت دست اول ارائه دهد، جهت خرید پارچه به قیمت درب کارخانه با بخش فروش ما تماس بگیرید.
از مشخصات و ویژگی های پارچه های اسپان باند چه می دانید؟
آیا با پارچه های اسپان باند و مصارف پزشکی آن آشنایی کامل دارید؟
پرفروش ترین پارچه های اسپان باند کدامند؟
در هنگام خرید پارچه های اسپان باند رعایت چه نکاتی اهمیت دارد؟
تنوع بالا در پارچه های اسپان باند سبب شده تا قیمت پارچه اسپان باند بسیار متفاوت باشد به همین جهت مناسب ترین روش برای دریافت قیمت از طریق سایت فروش پارچه اسپان باند است.
در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را با بهترین سایت فروش پارچه اسپان باند با قیمت درب کارخانه و نحوه ارتباط با بهترین نمایندگی پارچه اسپان باند آشنا کنیم.

سایت فروش پارچه اسپان باند

همه آنچه از خصوصیات پارچه اسپان باند نمی دانید

پارچه های اسپان باند جزء پارچه های نبافته در بازار است که به دلیل ویژگی های خاص از شهرت خوبی برخوردار می باشد، در بازارهای عرضه و فروش و معمولاً این پارچه را با نام ‌های دیگری مانند پارچه های نبافته، پارچه های بی بافت، پارچه های لایه سوزنی و مواردی از این قبیل می شناسند.
پارچه های اسپان باند را با کمک گرفتن از پلیمرهای مخصوص در پالایشگاه های نفتی به دست می ‌آیند مانند پلیمر پلی پروپیلن، پلیمر پلی استر و پلیمر پلی آمید تولید می کنند که سبب ایجاد ویژگی های بی شماری در این پارچه ها می شود.
گاهی اوقات ویژگی های پارچه های اسپان باند به قدری با یکدیگر تفاوت دارد که موجب تمایز این پارچه ها با یکدیگر می شود به همین جهت موارد استفاده و کاربرد آنها نیز گسترده است.
کارخانجات زیادی در حال حاضر اقدام به تولید پارچه های اسپان باند کرده اند، زیرا این پارچه ها از کوچکترین صنایع تا بزرگ ‌ترین صنایع کاربرد دارند و به گونه ‌ای مورد استفاده قرار می ‌گیرند که حذف آنها امکان پذیر نیست.
در روند تولید پارچه های اسپان باند به هیچ عنوان از الیاف طبیعی و نخ به صورت سنتی استفاده نمی شود، به همین جهت این پارچه از مشخصاتی خاصی برخوردار است که در پارچه ‌های سنتی وجود ندارد.
پس از تهیه پلیمرهای مختلف در کارخانجات آنها را با کمک دستگاه مخصوصی به نام اکسترودر و استفاده از نیروی حرارتی ذوب کرده و با فشار هوا به سمت سوزن ‌های سرنگ‌ مانند انتقال می ‌دهند.
فشار هوایی که توسط اکسترودر ایجاد می شود به مواد مذاب درون سوزن ها کمک کرده تا به شکل الیاف نازک خارج شده و الیاف به وجود آمده را بر روی نوار نقاله ها استراحت می دهند تا کمی از حرارت آنها کم شود، سپس این الیاف را تحت کشش و فشار قرار داده تا کاملا صاف و یکدست و نازک گردد.
الیافی به دست آمده به شکل مستقیم برای تولید پارچه اسپان باند مورد استفاده قرار می گیرد و با کمک گرفتن از شبکه ‌های باندینگ و سوزن های مخصوص و همچنین استفاده از نیروی گرمایی و مواد شیمیایی سبب به هم چسبیدن این الیاف می گردند.
در اینجا به برخی از مشخصات و ویژگی های خاصی که پارچه های اسپان باند از آن برخوردار هستند را مورد بررسی قرار می دهیم، عبارتند از:

 • این پارچه ها به دو صورت هیدروفیل و واترپروف تولید می شوند.
 • روند تولید این پارچه ها به گونه ای است که کاملا آنتی باکتریال هستند.
 • در برابر نفوذ اشعه خورشید و اشعه uv از مقاومت خوبی برخوردارند.
 • امکان تولید این پارچه به صورت رنگی، چاپ دار و یا ساده وجود دارد.
 • دارای بافت نرم لطیف و کاملاً سبک هستند.
 • می توان این پارچه را به صورت چند لایه نیز تولید کرد.

با بررسی دقیق مشخصات و ویژگی ‌های این پارچه درمی ابیم که دلایل استقبال و استفاده بیش از حد از این پارچه در صنایع مختلف چیست؟
به همین علت پارچه های یکبار مصرف در بخش های مختلفی از صنایع مانند صنعت پزشکی و بهداشتی، صنعت کشاورزی، صنعت راه و ساختمان، صنعت تولید صافی های مختلف، صنعت تولید فیلتراسیون و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارد.

سایت فروش پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند و استفاده پزشکی آن

در محیط های پزشکی و درمانی به دلیل وجود میکروب‌ ها و انواع بیماری های مختلف لازم است تا همه منسوجات پس از یک بار استفاده به شکل کامل مورد شستشو و استریل قرار بگیرد.
به کار بردن پارچه اسپان باند در محیط های بیمارستانی و پزشکی به دلیل یکبار مصرف بودن سبب شده تا از لحاظ اقتصادی در هزینه های مراکز درمانی صرفه جویی های بیشتری شود و همچنین مانع از انتقال بیماری به محیط زیست و افراد دیگر می گردد.
ویژگی های خاص این پارچه سبب شده تا از آن در بخش‌ های مختلف بیمارستانی به راحتی بتوان استفاده کرد.
در اینجا چند مورد از کاربردهای مهم پارچه های اسپان باند و استفاده آنها در مراکز بیمارستانی و پزشکی را ذکر می کنیم:

 • برای تهیه انواع لباس بیمار مورد استفاده در بخش‌ های ارتوپدی ام آر آی و بستری های اورژانس
 • برای تهیه انواع منسوجات مورد استفاده در اتاق های عمل مانند گان و شان جراحی، ماسک، کاور کفش و کلاه
 • برای تولید انواع ماسک پرستاری، جراحی و همچنین ماسک های فیلتردار
 • ‏ ملحفه و زیرانداز در بخش ‌های مختلف به خصوص بخش های عفونی و ccu
 • به عنوان دستمال های پاک کننده و مرطوب

پرفروش ترین عرض و گرماژ پارچه های یکبار مصرف رنگی

معمولاً پارچه های یکبار مصرف کارخانجات تولیدی از گرماژ ۸ گرم تا ۳۸۰ گرم وجود دارند که همین تنوع در گرماژ سبب شده تا در بخش ‌های مختلفی از صنایع به راحتی از این پارچه استفاده گردد.
تنوع بالا در عرض و گرماژ پارچه های یکبار مصرف رنگی سبب شده تا به راحتی برای هر کاربرد از این محصولات انتخاب کنند.
از آنجا که بیشترین مورد استفاده از پارچه های یکبار مصرف در بخش های پزشکی و بیمارستانی است از پرفروش ترین عرض و گرماژ پارچه های اسپان باند یکبار مصرف رنگی محصولاتی است که در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
در اینجا چند مورد از پرکاربردترین و پرفروش ترین عرض و گرماژ پارچه های یکبار مصرف رنگی را مورد بررسی قرار می‌ دهیم تا شما نیز با شناسایی کامل آنها در هنگام خرید دچار مشکل نشوید که به شرح زیر می باشد.
از پارچه های اسپان باند با گرماژ بین ۱۷ تا ۲۵ گرم بیشتر برای تولید انواع ملحفه و زیرانداز در بخش ‌های مختلف بیمارستانی استفاده می‌کنند که بیشترین عرض برای تهیه ملحفه عرض ۸۰ سانتی متر و ۱۰۰ سانتی متر است.
از پارچه‌ هایی با گرماژ بین ۲۵ تا ۳۵ گرم برای تولید انواع ماسک پرستاری، جراحی، فیلتر دار استفاده می شود، برای به کارگیری و صرفه اقتصادی از عرض ۱۶۰ سانتی متر برای تولید ماسک به کار می برند.
از پارچه هایی با گرماژ بین ۳۸ گرم تا ۵۰ گرم برای تولید انواع لباس بیمار مورد استفاده در بخش ‌های مختلف بیمارستانی به کار می برند و مناسب ترین عرض برای این منظور ۱۶۰ سانتی متر است.
از پارچه ‌هایی با گرماژ بین ۳۵ تا ۴۰ گرم برای تولید انواع گان و شان جراحی استفاده می ‌شود و معمولاً این پارچه به صورت سه لایه انتخاب می گردد.
از گرماژهای بالاتر از ۶۰ گرم تا ۹۰ گرم برای تولید انواع کاورهای جسد، روکش دستگاه های خاص، دوخت پرده و مواردی از این قبیل استفاده می کنند.
اگر بخواهیم پراستقبال ترین رنگ های پارچه اسپان باند را نیز معرفی کنیم باید بگوییم که رنگ های سفید، آبی کمرنگ و پررنگ، سبز تیره، صورتی و بنفش جزء پر استفاده ترین رنگ ها در محیط های بیمارستانی است.

سایت فروش پارچه اسپان باند

نکات طلایی در خرید عمده پارچه اسپان باند

خرید عمده اسپان باند سبب می شود تا این پارچه با قیمت مناسب تر تهیه شود و برای مراکز تولید کننده از لحاظ اقتصادی اهمیت پیدا می کند.
در صورتی که برای خرید عمده پارچه یکبار مصرف به برخی از نکات مهم و طلایی توجه شود از خرید خود بهترین بهره اقتصادی را می برید.
چند مورد از مهمترین نکات طلایی در هنگام خرید عمده پارچه اسپان باند را مورد بررسی قرار می دهیم:

 1. توجه کافی به عرض و گرماژ پارچه های اسپان باند
 2. توجه به تنوع رنگی در پارچه های اسپان باند
 3. انتخاب پارچه های اسپان باند به صورت یک لایه یا چند لایه
 4. انتخاب مراکز عرضه مناسب
 5. توجه به برند و کارخانجات سازنده
 6. دقت در نوع مواد اولیه برای تولید

قیمت ارزان پارچه اسپان باند و دلایل آن

پارچه های اسپان باند در دسته پارچه های ارزان قیمت قرار می ‌گیرد به همین سبب موارد استفاده و کاربرد این پارچه بسیار زیاد است.
معمولاً قیمت پارچه اسپان باند را با توجه به عرض، گرماژ، ضخامت و نوع مواد اولیه مشخص می کنند.
اما ممکن است برای مصرف ‌کنندگان سوال به وجود بیاید که چرا پارچه اسپان باند با قیمت ارزان تری نسبت به سایر منسوجات دیگر در بازار وجود دارد و دلایل این ارزان بودن کدامند؟
۲ دلیل مهم وجود دارد که پارچه های اسپان باند با قیمت های ارزان تری در بازارهای عرضه و فروش قابل دسترسی هستند، که به شرح زیر است:

 1. به دلیل اینکه انواع پلیمرهای به کار برده شده در روند تولید پارچه های اسپان باند محصولات داخلی هستند، از قیمت های ارزانی برخوردار می باشند.
 2. سرعت تولید پارچه های اسپان باند به نسبت سایر پارچه‌ های سنتی بسیار بالا است و در مدت زمان کوتاه می توان متراژ بالایی از پارچه های اسپان باند را تولید کرد.

سایت فروش پارچه اسپان باند

چرا خرید اینترنتی پارچه اسپان باند؟

پارچه های اسپان باند در بازارهای عرضه و فروش از استقبال خوبی برخوردار هستند به همین جهت مراکزی زیادی اقدام به عرضه این پارچه ‌ها کرده ‌اند.
در حال حاضر با پیشرفت زندگی بشر به سمت مدرنیته افراد زیادی خریدهای خود را از طریق فضای مجازی و سایت های آنلاین انجام می دهند.
سایت فروش پارچه اسپان باند با ارائه تنوع بالای محصولات سعی می‌ کند تا امکان دسترسی و خرید را برای همه مردم در اقصی نقاط کشور فراهم آورد.
یافتن پاسخ این سوال که چرا خرید اینترنتی پارچه اسپان باند مورد توجه قرار گرفته است؟ بسیار ساده می باشد.
با بررسی مزایای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند می توانیم پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم:

 • امکان ثبت سفارش و خرید پارچه اسپان باند بدون محدودیت زمانی
 • امکان خرید پارچه اسپان باند از اقصی نقاط کشور بدون محدودیت مکانی
 • حذف کامل واسطه ها از معاملات و ارائه مناسب ترین قیمت ممکن
 • امکان بررسی انواع مختلف پارچه اسپان باند و انتخاب نمونه مناسب
 • دسترسی به تنوع بالای پارچه ها از لحاظ ضخامت، گرماژ و رنگ بندی
 • دریافت مشاوره های کاملا رایگان

برخورداری از مزایای ذکر شده و بسیاری از مزایای دیگر که ممکن است در این نوع خریدها برای خریداران به وجود بیاید سبب می‌ شود که در بین مراکز متعدد عرضه و فروش پارچه های یکبار مصرف، سایت های آنلاین مورد توجه بیشتری قرار بگیرند.

نمایندگی پارچه اسپان باند بیمارستانی پارچه پارادا

کارخانجات متعددی در حال تولید پارچه های اسپان باند هستند که بررسی دقیق کیفیت تمامی این محصولات برای خریداران امکان پذیر نیست.
مناسب ترین راه برای اطمینان از کیفیت بالای محصول خریداری شده انتخاب نمایندگی اسپان باند است.
نمایندگی پارچه اسپان باند بیمارستانی پارچه پرادا به عنوان یکی از بهترین مراکز عرضه و پخش پارچه های یکبار مصرف می باشد.
مدیران این مجموعه سعی می‌ کنند تا با داشتن ارتباطات خوب و ساده با کارخانجات برند و مطرح در زمینه تولید پارچه های استاندارد بهترین محصولات را ارائه دهند.
حذف کامل واسطه ها منجر شده تا قیمت فروش پارچه اسپان باند کاملا مقرون به صرفه باشد.

سایت فروش پارچه اسپان باند

سایت فروش پارچه اسپان باند در از درب کارخانجات معتبر کشور

در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا از پارچه های یکبار مصرف اسپان باند استفاده های بیشتری می شود و برای تهیه و خرید این پارچه بدون تلف کردن وقت در بازارهای فروش به راحتی می توان وارد سایت فروش پارچه اسپان باند شده و سفارشات خود را ثبت کرد.
این سایت فروش با داشتن ارتباطات خوب و گسترده خود با نمایندگی های معتبر و همچنین کارخانجات تولید کننده امکان عرضه این پارچه ها از درب کارخانجات معتبر کشور را فراهم نموده است.

در صورتی که به پارچه های اسپان باند با کیفیت بالا و اطمینان از آنتی باکتریال بودن این پارچه ها نیاز دارید با مراجعه به سایت فروش پارچه اسپان باند و ثبت سفارشات خود این پارچه‌ ها را از درب کارخانجات معتبر به شکل مستقیم تحویل بگیرید. ارائه پارچه از درب کارخانه سبب شده تا هزینه‌ های حمل و نقل کاهش پیدا کرده و حذف کامل واسطه ها منجر به عرضه این پارچه با قیمت های مناسب و اقتصادی می ‌شود.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید کننده پارچه اسپان باند

بورس پارچه اسپان باند ارزان قیمت | پارادا پارچه

بورس پارچه اسپان باند ارزان قیمت با ارائه پارچه در تنوع بالا و کیفیت مناسب …

در واتساپ پیغام بگذارید
ارسال به واتساپ